Ручний розпилювач Cellfast ERGO (53-510)
Відео 2Фото 6 |
Cellfast ERGO (53-510) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast ERGO (53-510)
Усі ціни 17 →Набір для поливу Cellfast Ergo (53-510) | 670 грн. |
Набір для поливу CELLFAST ERGO 1/2-5/8" (прямий зрошувач+2конектора+адапте | 670 грн. |
Набір для поливу Cellfast ERGO (53-510) 53-510 | 670 грн. |
Набор для полива Cellfast ERGO с подключением 1/2-5/8" (прямой ороситель+2 | 547 грн. |
Пістолет для поливу Cellfast з підключенням 1/2-5/8" прямий, 2 коннектора, | 670 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →