Сокира Cellfast U1100 ERGO (41-002) 450 мм 1.1 кг (41-002)
Фото 7 |
Cellfast U1100 ERGO (41-002) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cellfast 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cellfast.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cellfast U1100 ERGO (41-002) 450 мм 1.1 кг
Усі ціни 36 →Сокира універсальна Cellfast Ergo U1100, 45 см, 1,1 кг (41-002) | 1 729 грн. |
CELLFAST ERGO U1100, 45 см, 1.1 кг (41-002) | 1 729 грн. |
Сокира універсальна Cellfast ERGO U1100 (41-002) | 1 729 грн. |
Топор универсальный Cellfast ergo u1100, 45 см, 1.1 кг 41-002 | 1 700 грн. |
Топор Cellfast U1100 (41-002) | 1 729 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Cellfast U1100 ERGO (41-002)
Ціни на Cellfast U1100 ERGO (41-002) |
---|---|---|---|---|
Cellfast U600 ERGO (41-001) 260 мм 0.6 кг | від 1 385 грн. | 32 пропозиції | ||
Cellfast U1100 ERGO (41-002) 450 мм 1.1 кг | від 1 559 грн. | 37 пропозицій | ||
Cellfast U1600 ERGO (41-003) 615 мм 1.6 кг | від 1 910 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →