Пісуар Cersanit Apollo A100 KPL
Фото 3 |
Cersanit Apollo A100 KPL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Apollo A100 KPL
Усі ціни 9 →Пісуар підвісний Cersanit Apollo (K11-0024) K11-0024 | 2 559 грн. |
Cersanit Cersanit Пісуар APOLLO А 100 гор.підв. з кріпленням без коробки - | 2 183 грн. |
Cersanit Cersanit Apollo А100 K11-0024 | 2 439 грн. |
Пісуар підвісний CERSANIT Apollo A100 білий із внутрішнім підводом води CC | 2 693 грн. |
Пісуар Cersanit Appollo A100 KPL (K11-0024) | 2 298 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості пісуара Cersanit Apollo A100 KPL:
- В комплекті болти для монтажу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →