Умивальник Cersanit Arteco 55 K667-024 550 мм
Фото 8 |
Cersanit Arteco 55 K667-024 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Arteco 55 K667-024 550 мм
Усі ціни 7 →Cersanit Cersanit Раковина ARTECO 55см, з/о, меблів - K667-008 | 1 207 грн. |
Умивальник меблевий Cersanit Arteco 55x44см (K667-024) | 1 479 грн. |
Умивальник Cersanit ARTECO 55 з отвором для змішувача (K667-024) | 1 323 грн. |
Раковина CERSANIT- MITO ARTECO 55 K667-024 меблева біла | 1 399 грн. |
Умивальник для меблів CERSANIT ARTECO K667-024, 55 см | 1 323 грн. |
Меблевий умивальник Cersanit Arteco 55x44см (K667-024) | 1 479 грн. |
Умивальник меблевий Cersanit Arteco 55 см K667-007 Білий | 1 197 грн. |
Модификації Cersanit Arteco 55 K667-024
Ціни на Cersanit Arteco 55 K667-024 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Arteco 50 U-UM-ART50-1 500 мм | від 856 грн. | 13 пропозицій | ||
Cersanit Arteco 55 K667-024 550 мм | від 1 197 грн. | 7 пропозицій | ||
Cersanit Arteco 60 U-UM-ART60-1 600 мм | від 1 381 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →