Набір змішувачів Cersanit Cari S601-125
Cersanit Cari S601-125 |
|
Ручний душ має 5 режимів. Довжина душового шланга 150 см.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Cari S601-125
Усі ціни 22 →Набір змішувачів для ванни Cersanit СARI (S601-125) S601-125 | 4 799 грн. |
Набір змішувачів для ванної CERSANIT CARI B245 хром латунь 000021651 | 4 799 грн. |
Cersanit Cersanit Набір B245 Змішувач Cari раковина+Змішувач Cari ванна/ду | 4 014 грн. |
Cersanit Cersanit 3в1 B245 S601-125 | 4 698 грн. |
Змішувач Cersanit 3в1 B245 (S601-125) | 4 529 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →