Змішувач Cersanit Cari S951-241
Фото 3 |
Cersanit Cari S951-241 Cariбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Cari S951-241
Усі ціни 19 →Змішувач для ванної одновентильний із довгим носиком CERSANIT CARI LONG SP | 3 139 грн. |
Змішувач для ванни Cersanit CARI (S951-241) S951-241 | 3 139 грн. |
Cersanit Cersanit Змішувач CARI ванна/душ, довгий ніс, хром - S951-241 | 2 206 грн. |
Змішувач Cersanit CARI для ванни та душу Long Spout (S951-241) | 2 670 грн. |
Смеситель Cersanit CARI для ванны и душа Long Spout (S951-241) S951-241 | 2 443 грн. |
ще 14 пропозицій
Шукав змішувач для орендованої квартири, щоб був недорогий і більш-менш якісний. Зупинився на цій моделі, тому що латунь, відомий бренд із гарною репутацією, [censored] дизайн та прийнятна ціна. Він став на заміну китайському ZEGORу. Змішувач «в живу» виглядає ще краще ніж на фото: гарне зеркальне покриття, без дефектів та жодних зауважень. Усі деталі виконані якісно, гарно припасовані. Виглядає змішувач, навіть, дорожче ніж на свої 52$ (на момент купівлі). У комплекті було все потрібне (в т.ч. ексцентрики, ущільнювачі і т.п.). Виготовлення у Польщі. Джойстик досить легко повертається, зручно лежить у руці. Є спеціальна виїмка на краю джойстика для зручного закриття води одним пальцем, щоб він не зісковзнув під час натиску. Встановили його без проблем, разом із відкручуванням старого змішувача та скручуванням нового все зайняло 7-10 хв. Змішувачем задоволення, працює тихіше ніж попередник (відсотків на 30%), аератор гарно насичує струмінь води повітрям. Він має «зовнішній» дивертор, який знаходиться під корпусом самого змішувача (між ним та виливом). Такий варіант гарантує, що у разі зношення металу чи будь-яких інших серйозних неполадок у диверторі, його можна просто взяти, відкрутити та встановити новий, проблема буде вирішена. Якщо ж дивертор знаходиться в корпусі змішувача, то можливе спрацювання металу і доведеться змінювати весь змішувач. Власне, так у мене і було із ZEGORом. За майже місяць роботи нарікань немає. У догляді простий, протираємо м'якою вологою ганчіркою і виблискує, як новенький. З мінусів можна відзначити те, що верхня частина джойстика плоска, як наслідок на ній залишаються невеликі краплинки води, які не стікають і з'являються вапняні розводи. Картридж погано спрацьовує (змінює температуру) при мінімальному повороті джойстика. Тобто, якщо в процесі користування змішувачем вирішивши зробити воду трохи прохолоднішою і повернувши джойстик на кілька міліметрів – температура далеко не завжди зміниться. При цьому якщо повністю перекрити воду і увімкнути її назад у цьому ж положенні то картридж вже відреагує на зміну положення джойстика і температура буде іншою. Проте це некритичні зауваження з огляду на ціну за нього. Владислав М: користуюся Cersanit Cari S951-241 менше місяця |
Додати відгук
РекомендуємоПорівняти в таблиці →