Унітаз Cersanit Carina 011 Clean On K31-050-EX1
Відео 2Фото 6 |
Cersanit Carina 011 Clean On K31-050-EX1 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Carina 011 Clean On K31-050-EX1
Усі ціни 15 →Унітаз-компакт Cersanit Carina Clean On з бачком та кришкою Soft-Close (K3 | 8 079 грн. |
Cersanit Cersanit Компакт Carina Clean On 011 3/5 (дуропл вп) K31-050 | 6 336 грн. |
Компакт Cersanit 559 CARINA CLEAN ON 011 3/5л. низ., гориз., компл. з криш | 7 197 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit Carina Clean On, 3/5 л (K31-050-EX1/K31-050) | 7 689 грн. |
Компакт Cersanit 559 CARINA CLEAN ON 011 3/5л. низ., гориз., компл. з криш | 7 689 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →