Унітаз Cersanit Cersania 011 SimpleOn K119-001
Фото 6 |
Cersanit Cersania 011 SimpleOn K119-001 |
|
10 років гарантії від виробника на кераміку.
Зливний бачок і сидіння з кришкою можуть продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Cersania 011 SimpleOn K119-001
Усі ціни 29 →Унітаз підлоговий Cersanit Cersania Simpleon 011 K119-003 з бачком та сиді | 4 495 грн. |
Cersanit Cersanit Cersania 704 SimpleOn 011 | 4 789 грн. |
Унитаз-компакт Cersanit Cersania 705 011, с сидением Soft Close (CCKZ10149 | 5 119 грн. |
Cersanit Cersanit Унітаз-компакт 705 CERSANIA SIMPLE ON 011+сид.DELFIІ/MOD | 4 135 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit 704 Cersania Simpleon 011 (K119-003) | 5 029 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →