Умивальник Cersanit Cersania 55 K11-0045 555 мм
Фото 7 |
Cersanit Cersania 55 K11-0045 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Cersania 55 K11-0045 555 мм
Усі ціни 7 →Cersanit Cersanit Cersania 55 (K11-0045) K11-0045 | 1 445 грн. |
Cersanit Cersanit Cersania 55 K11-0045 | 1 322 грн. |
Умивальник Cersanit Cersania 55 S-UM-CE 55-1-W | 1 908 грн. |
Умивальник меблевий Cersanit CERSANIA 55 5907753207029 | 1 524 грн. |
Умывальник мебельный Cersanit Cersania 55 000003341 | 1 448 грн. |
Раковина CERSANIT CERSANIA 55 з отвором | 1 936 грн. |
Умивальник меблевий Cersanit Cersania 55 см з отвором | 1 416 грн. |
Модификації Cersanit Cersania 55 K11-0045
Ціни на Cersanit Cersania 55 K11-0045 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Cersania 50 S-UM-CE50-1-W 510 мм | від 1 163 грн. | 18 пропозицій | ||
Cersanit Cersania 55 K11-0045 555 мм | від 1 322 грн. | 8 пропозицій | ||
Cersanit Cersania 60 S-UM-CE60-1-W 605 мм | від 1 079 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →