Унітаз Cersanit Colour 011 Clean On K103-028
Фото 5 |
Cersanit Colour 011 Clean On K103-028 |
|
Гарантія виробника 10 років.
Зливний бачок може продаватися окремо. Додатково може комплектуватися сидінням з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Colour 011 Clean On K103-028
Усі ціни 13 →Унітаз підлоговий Cersanit Colour 575 011 CCKZ1013501894 з бачком та сидін | 7 779 грн. |
Cersanit Cersanit Colour 575 New | 8 169 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit Colour Clean On з бачком та кришкою Soft-Close (K1 | 8 579 грн. |
Cersanit Cersanit Унітаз-компакт 575 COLOUR CLEAN ON 011 гор злив,3/5,нижн | 7 188 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit 575 Colour Сlean On 011 (K103-028) | 8 579 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →