Умивальник Cersanit Como 60 K32-003-BOX 600 мм (CCWF1000803618)
Фото 5 |
Cersanit Como 60 K32-003-BOX |
|
Для умивальника підходять такі моделі тумб: Misty Vintazh 60, Cersanit Lara 60 SZ-LARA-CO60/Wh, Cersanit Louna 60 SZ-LOU-CO60/Wh, Bricklaer Vega 60.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Como 60 K32-003-BOX 600 мм
Усі ціни 10 →Cersanit Cersanit Como 60 K32-003-BOX | 2 357 грн. |
Раковина COMO 60см, з/о мебельна Модель COMO K32-011, K32-003 | 2 634 грн. |
Умивальник Cersanit COMO 60 з отвором для змішувача (K32-003-BOX) | 2 634 грн. |
Раковина меблева CERSANIT COMO 60 K32-003 / K32-010 з отвором біла | 2 369 грн. |
Умивальник меблевий Cersanit COMO 60 8694900302320 | 2 634 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Cersanit Como 60 K32-003-BOX
Ціни на Cersanit Como 60 K32-003-BOX |
---|---|---|---|---|
Cersanit Como 50 K32-002-BOX 500 мм | від 2 022 грн. | 13 пропозицій | ||
Cersanit Como 60 K32-003-BOX 600 мм | від 2 357 грн. | 10 пропозицій | ||
Cersanit Como 70 P-UM-COM70-1 700 мм | від 3 219 грн. | 13 пропозицій | ||
Cersanit Como 80 S-UM-COM80/1-w 800 мм | від 3 398 грн. | 15 пропозицій | ||
Cersanit Como 90 R-UM-COM90/1 895 мм | від 4 385 грн. | 5 пропозицій | ||
Cersanit Como 100 UM-COM100-1 1000 мм | від 4 471 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →