Умивальник Cersanit Como 90 R-UM-COM90/1 895 мм
Фото 16 |
Cersanit Como 90 R-UM-COM90/1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Como 90 R-UM-COM90/1 895 мм
Cersanit Cersanit Раковина COMO 90см, з/о, меблів - K32-019-EX1/K32-019 | 4 385 грн. |
Раковина Cersanit Como 90 см (K32-019-EX1) K32-019-EX1 | 4 899 грн. |
Раковина COMO 90см, з/о, меблева Модель COMO K32-019 | 4 899 грн. |
Раковина CERSANIT COMO 90 K32-019 з отвором біла | 4 899 грн. |
Умивальник меблевий Cersanit Como 90 см Білий (K32-019-EX1) | 4 899 грн. |
anonim
4 березня 2017, 21:15
Технические характеристики накладной раковины Cersanit Como 50 Белый #
Внутренние расположение раковины в столешнице какое? (ширина выреза в столешнице для раковины)
Показано 3 із 6 запитань
ще 3 запитання
Модификації Cersanit Como 90 R-UM-COM90/1
Ціни на Cersanit Como 90 R-UM-COM90/1 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Como 50 K32-002-BOX 500 мм | від 2 022 грн. | 13 пропозицій | ||
Cersanit Como 60 K32-003-BOX 600 мм | від 2 357 грн. | 11 пропозицій | ||
Cersanit Como 70 P-UM-COM70-1 700 мм | від 3 219 грн. | 13 пропозицій | ||
Cersanit Como 80 S-UM-COM80/1-w 800 мм | від 3 398 грн. | 15 пропозицій | ||
Cersanit Como 90 R-UM-COM90/1 895 мм | від 4 385 грн. | 5 пропозицій | ||
Cersanit Como 100 UM-COM100-1 1000 мм | від 4 471 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →