Унітаз Cersanit Como New Clean On K701-102
Фото 4 |
Cersanit Como New Clean On K701-102 |
|
10 років гарантії на кераміку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Como New Clean On K701-102
Cersanit Cersanit Como Cleanon с сиденьем микролифт K701-102 | 6 129 грн. |
Cersanit Cersanit Чаша підвісного унітазу 742 COMO CLEAN ON+сид. SLIM дюр | 5 485 грн. |
Унітаз підвісний Cersanit Como Clean On з сидінням Slim (K701-102) | 5 838 грн. |
CET 742 COMO NEW CLEAN ON підвісний з кришкою SLIM дюропласт ліфт 96949003 | 6 439 грн. |
Унітаз підвісний CET 742 COMO NEW CLEAN ON з кришкою SLIM дюропласт ліфт 2 | 5 838 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →