Тумба під умивальник Cersanit Crea 100 S924-021
Фото 10 |
Cersanit Crea 100 S924-021 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Crea 100 S924-021
Усі ціни 7 →Тумба під умивальник CERSANIT Crea 99.4x53.3x44.7см підвісна сіра без умив | 12 798 грн. |
Cersanit Cersanit Шафка CREA д/раковини CREA/MODUO 100, біла - S924-021 | 11 789 грн. |
Тумба підвісна CERSANIT Crea 100 S924-011 без умивальника дуб | 11 916 грн. |
Cersanit Cersanit Шафка CREA д/раковини CREA/MODUO 100, сіра матова - S924 | 12 159 грн. |
Тумба підвісна CERSANIT Crea 100 S924-021 без умивальника бiла | 11 789 грн. |
Тумба підвісна CERSANIT Crea 100 S924-019 без умивальника сiра | 12 159 грн. |
Шафка підвісна для умивальника Cersanit Crea 100 см Біла (S924-021) | 11 790 грн. |
Модификації Cersanit Crea 100 S924-021
Ціни на Cersanit Crea 100 S924-021 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Crea 50 S924-002 | від 6 627 грн. | 8 пропозицій | ||
Cersanit Crea 60 S924-003 | від 6 910 грн. | 9 пропозицій | ||
Cersanit Crea 80 S924-004 | від 8 644 грн. | 8 пропозицій | ||
Cersanit Crea 100 S924-021 | від 11 789 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →