Умивальник Cersanit Crea 40 K114-004 400 мм
Фото 6 |
Cersanit Crea 40 K114-004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Crea 40 K114-004 400 мм
Усі ціни 6 →Cersanit Cersanit Раковина CREA 40см, меблів - K114-004 | 3 023 грн. |
Раковина CREA 40см, меблева Модель CREA K114-004 | 4 199 грн. |
Умывальник Cersanit Crea 40 см, мебельный 178714 | 3 999 грн. |
Умивальник Cersanit CREA 40 (K114-004) | 3 822 грн. |
Раковина CERSANIT Crea 40 K114-004 з отвором універсальна біла | 3 411 грн. |
Cersanit Умивальник меблів CREA 40 Церсаніт УКРАЇНА (CCWF1007298215) | 4 199 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →