Тумба під умивальник Cersanit Crea 40 S924-001
Фото 4 |
Cersanit Crea 40 S924-001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Crea 40 S924-001
Усі ціни 9 →Cersanit Cersanit Шафка CREA д/раковини CREA/MODUO 40, біла - S924-001 | 2 878 грн. |
Шафка CREA д/раковини CREA/MODUO/COMO 40, сіра матова Модель CREA меблі S9 | 3 779 грн. |
Тумба под умывальник Cersanit Crea 40 белая S924-001 | 3 408 грн. |
Тумба підвісна CERSANIT Crea 40 S924-001 без умивальника бiла | 3 254 грн. |
Cersanit Cersanit Шафка CREA д/раковини CREA/MODUO 40, сіра матова - S924- | 3 219 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →