Змішувач Cersanit Cromo S951-011 (AATB1000115983)
Cersanit Cromo S951-011 Cromoбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Cromo S951-011
Усі ціни 21 →Cersanit Cersanit Cromo CN S951-011 | 3 799 грн. |
Кран у ванну однозахватний із коротким гусаком CERSANIT CROMO CN S951-011 | 3 799 грн. |
Змішувач для ванни Cersanit Cromo (S951-011) S951-011 | 3 799 грн. |
Змішувач для ванни Cersanit Cromo (S951-011) | 3 799 грн. |
Cersanit S951-011 | 2 384 грн. |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →