Унітаз Cersanit Eko 011 K07-162
Відео 1Фото 4 |
Cersanit Eko 011 K07-162 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою і зливного бачка (тільки чаша)
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Eko 011 K07-162
Усі ціни 22 →Унітаз-компакт підлоговий білий CERSANIT Eko 23 011 K07-160 із кришкою вип | 4 699 грн. |
Cersanit Cersanit Kadda 821 CE011 (K119-030) K119-030 | 3 850 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit Eko з бачком та кришкою Soft-Close (K07-160) K07-1 | 4 699 грн. |
Унитаз-компакт Cersanit EKO 2000 23 E011 с крышкой (CCKZ1008018067) 199900 | 4 699 грн. |
Cersanit Cersanit EKO E 011 дюропластове K07-018 | 3 899 грн. |
ще 17 пропозицій
2 0 2 1 |
Купуючи все ретельно перевіряйте і не вірте продавцям на слово. У ціновій категорії до 2500гр (а може і дорожчих) немає жодної моделі якісної. Клапан подачі води пропускає воду, зроблений з дешевого, тонкого матеріалу. механізм зливу-аналогічно поганий. Низ, прилеглий до напів-не рівний, має безліч напливів кераміки, видалити їх неможливо і унітаз хитається. |
Cersanit Eko 011 - модель з відмінним співвідношенням ціни та якості. Покупкою задоволений, і жодних труднощів із встановленням не було. Окремо хочу сказати про можливість зливу половини бака, дуже класна штука)) Ціна/якість Поки що всім влаштовує користуюся Cersanit Eko 011 K07-162 кілька місяців |
Показано 2 з 5 відгуків
ще 3 відгуки
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- Модель Eko 011 — нижній підвід води
- Модель Eko 010 — боковий підвід води
РекомендуємоПорівняти в таблиці →