Умивальник Cersanit Eko 2000 New 55 U-UM-E55/1 560 мм
Фото 4 |
Cersanit Eko 2000 New 55 U-UM-E55/1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Eko 2000 New 55 U-UM-E55/1 560 мм
Усі ціни 6 →Раковина EKO 2000 NEW 55см, з/о без коробки Модель EKO 2000 K07-028 | 1 154 грн. |
Умывальник Cersanit Eko new 55 см с переливом Без пьедестала 020289 | 1 204 грн. |
Раковина CERSANIT- MITO EKO 55 K07-028 з отвором біла | 1 154 грн. |
Умивальник Cersanit EKO 55 5907753201355 | 1 154 грн. |
Умывальник Cersanit Eko 55 см, Без пьедестала 000003231 | 1 096 грн. |
Умивальник меблевий Cersanit Eko 55 см з отвором Білий (K07-028) | 1 164 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →