Змішувач Cersanit Elio S951-147
Cersanit Elio S951-147 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Elio S951-147
Усі ціни 19 →Cersanit Cersanit Elio S951-147 | 2 472 грн. |
Змішувач для раковини Cersanit Elio (S951-147) S951-147 | 2 472 грн. |
Змішувач для умивальника Cersanit Elio (S951-147) | 2 472 грн. |
Cersanit Cersanit Змішувач ELIO раковина гідрозатвір хром - S951-147 | 1 977 грн. |
Змішувач Cersanit ELIO для умивальника з металевим донним клапан (S951-147 | 2 420 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →