Умивальник Cersanit Etiuda 65 UM-ETI65/1 660 мм
Фото 3 |
Cersanit Etiuda 65 UM-ETI65/1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Etiuda 65 UM-ETI65/1 660 мм
Усі ціни 9 →Раковина Cersanit ETIUDA 65 см (K11-0041) K11-0041 | 4 199 грн. |
Cersanit Cersanit Раковина ETIUDA 65см з/о - K11-0041 | 3 579 грн. |
Умивальньк Cersanit Etiuda 66x55см (K11-0041) | 4 199 грн. |
Умивальник для людей з обмеженими можливостями Cersanit ETIUDA 65 з отворо | 3 900 грн. |
Раковина Cersanit ETIUDA 65 см (K11-0041) K11-0041 | 3 900 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →