Ванна Cersanit Flavia 150x70 см
Фото 5 |
Cersanit Flavia 150x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Flavia 150x70 см
Cersanit Cersanit Flavia 150x70 | 5 283 грн. |
Cersanit Cersanit Flavia 150*70 S301-105 | 6 564 грн. |
Ванна акриловая Cersanit Flavia 150Х70 S301-105 + ножки 282501 | 6 564 грн. |
Модификації Cersanit Flavia
Ціни на Cersanit Flavia |
---|---|---|---|---|
Cersanit Flavia 150x70 см | від 5 283 грн. | 3 пропозиції | ||
Cersanit Flavia 160x70 см | від 5 575 грн. | 5 пропозицій | ||
Cersanit Flavia 170x70 см | від 6 499 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →