Ванна Cersanit Joanna 150x95 см
Фото 4 |
Cersanit Joanna 150x95 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Joanna 150x95 см
Усі ціни 18 →Ванна акриловая Cersanit Joanna New 150x95 S301-168 правая | 6 842 грн. |
Ванна Cersanit Joanna New 150x95 см ліва (S301-167) S301-167 | 7 611 грн. |
Cersanit Ванна Cersanit Joanna New 150x95 L (S301-167) | 6 468 грн. |
Cersanit Cersanit Joanna New 150*95 левая S301-167 | 7 611 грн. |
Ванна акрилова Cersanit Joanna New 150x95см ліва (S301-167) | 7 611 грн. |
ще 13 пропозицій
Звичайна бюджетна ванна. Про дизайн немає сенсу говорити, тут на смак і колір у всіх фломастери різні. Найголовніше на що потрібно звертати увагу при виборі, так це на товщину акрилу та якість армування скловолокном. Тут все просто – дивимося на джерело світла через ванну. Так можна побачити, наскільки якісно виконано армування. Воно має бути рівномірно розподілене по всій площі ванни і не повинно бути засвіток акрилу. У моєму випадку в деяких місцях скловолокна практично не було, були помітні добре засвітлені ділянки акрилу, особливо на згинах. Але! у будь-якому разі, при правильній установці, догляді та використанні її за призначенням (а не танцювати в ній) – з нею нічого не станеться. У моєму випадку ванна коштує вже пів року і як нова. Дизайн. Ціна. Армування (від ванни до ванни може відрізнятися) Дмитрий П: користуюся Cersanit Joanna 140x90 кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
anonim
4 травня 2015, 20:31
Возможно ли обрезать именно эту ванну? #
У нас ширина ванны 144.хотим купить эту модель 150х95.можно ли обрезать?
Татьяна
31 серпня 2012, 20:16
Возможно ли поставить ванну узким краем в угол? #
Интересует, будет ли доступен сток, если сделать люк по передней стороне ванны, а узкий край ванной будет упираться в угол. (ширина нашей ванной 1.40м., хотим поставить ее по боковой стенке)
Модификації Cersanit Joanna
Ціни на Cersanit Joanna |
---|---|---|---|---|
Cersanit Joanna 140x90 см | від 6 111 грн. | 17 пропозицій | ||
Cersanit Joanna 150x95 см | від 6 468 грн. | 18 пропозицій | ||
Cersanit Joanna 160x95 см | від 6 825 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →