Душова кабіна Cersanit Jota 90x90 права
Фото 6 |
Cersanit Jota 90x90 S160-002 90x90 ліва 90x90 права |
|
Піддон купується окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Jota 90x90 права
Усі ціни 7 →Cersanit Cersanit Jota 90x90x195 правосторонняя (S160-002) S160-002 | 15 999 грн. |
Cersanit Cersanit Душова кабіна JOTA 90х90х195, кутова, права, скло прозор | 14 319 грн. |
Душова кабіна Cersanit JOTA 90х90х195 з розпашними дверми правостороння, п | 14 889 грн. |
Душова кабіна CERSANIT Jota R 90x90x195 S160-002 прозоре скло без піддона | 15 999 грн. |
Душова кабіна кутова 90X90X195см Cersanit JOTA без піддону правобічна S160 | 15 999 грн. |
Душова кабіна прозора Cersanit Jota R профіль хром 90х90х195 см без піддон | 14 889 грн. |
Душова кабіна прозора Cersanit Jota R профіль чорний 90х90х195 см без підд | 16 573 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни Cersanit Jota 90x90 R:
- Вага: 55 кг
Модификації Cersanit Jota
Ціни на Cersanit Jota |
---|---|---|---|---|
Cersanit Jota 90x90 ліва | від 13 439 грн. | 11 пропозицій | ||
Cersanit Jota 90x90 права | від 14 319 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →