Ванна Cersanit Kaliope 170x110 см
Відео 2Фото 10 |
Cersanit Kaliope 170x110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Kaliope 170x110 см
Усі ціни 11 →Ванна Cersanit Calabria 170x110 см ліва (S301-114) S301-114 | 10 677 грн. |
Cersanit Cersanit Kaliope 170x110 L | 9 395 грн. |
Cersanit Cersanit Kaliope 170*110 левая S301-114 | 10 677 грн. |
KALIOPE 170 Панель універсальна асиметрична PL 97949003041928136 | 5 046 грн. |
Ванна акриловая Cersanit 170x110 Kaliope левая S301-114 | 10 677 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Cersanit Kaliope
Ціни на Cersanit Kaliope |
---|---|---|---|---|
Cersanit Kaliope 153x100 см | від 7 519 грн. | 13 пропозицій | ||
Cersanit Kaliope 160x100 см підсилення | від 7 439 грн. | 6 пропозицій | ||
Cersanit Kaliope 170x110 см | від 5 046 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →