Ванна Cersanit Korat 150x70 см (S301-120)
Фото 6 |
Cersanit Korat 150x70 |
|
Додатково може комплектуватися сифоном і ніжками.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Korat 150x70 см
Усі ціни 11 →Ванна акрилова Cersanit Korat 150x70 S301-120 | 5 901 грн. |
Ванна Cersanit Korat 150x70 см (S301-120) S301-120 | 6 564 грн. |
Cersanit Cersanit Korat 150x70 | 5 283 грн. |
Cersanit Cersanit Korat 01005 150*70 S301-120 | 6 564 грн. |
Ванна акрилова Cersanit Korat 150x70см (S301-120) | 6 564 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Cersanit Korat
Ціни на Cersanit Korat |
---|---|---|---|---|
Cersanit Korat 150x70 см | від 5 283 грн. | 11 пропозицій | ||
Cersanit Korat 160x70 см | від 5 578 грн. | 10 пропозицій | ||
Cersanit Korat 170x70 см | від 6 643 грн. | 4 пропозиції | ||
Cersanit Korat 170x75 см підсилення | від 6 401 грн. | 5 пропозицій | ||
Cersanit Korat 180x80 см підсилення | від 7 466 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →