Ванна Cersanit Lana 170x70 см
Cersanit Lana 170x70 S301-163 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Lana 170x70 см
Cersanit Cersanit Lana 170x70 | 5 313 грн. |
Ванна Cersanit Lana 170*70 | 6 039 грн. |
Ванна Cersanit Lana 170*70 | 6 039 грн. |
Модификації Cersanit Lana
Ціни на Cersanit Lana |
---|---|---|---|---|
Cersanit Lana 140x70 см | від 4 922 грн. | 8 пропозицій | ||
Cersanit Lana 150x70 см | від 5 049 грн. | 7 пропозицій | ||
Cersanit Lana 160x70 см | від 5 263 грн. | 10 пропозицій | ||
Cersanit Lana 170x70 см | від 5 313 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →