Ванна Cersanit Lorena 170x70 см (S301-076)
Фото 4 |
Cersanit Lorena 170x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Lorena 170x70 см
Ванна акрилова Cersanit Lorena 170x70 S301-076 | 5 863 грн. |
Ванна Cersanit Lorena 170x70 см (17212846) 17212846 | 7 188 грн. |
Ванна Cersanit Lorena 170x70 см (S301-076) S301-076 | 6 522 грн. |
Ванна акрилова Cersanit Lorena 170x70 S301-076 | 6 160 грн. |
Модификації Cersanit Lorena
Ціни на Cersanit Lorena |
---|---|---|---|---|
Cersanit Lorena 140x70 см | від 5 228 грн. | 9 пропозицій | ||
Cersanit Lorena 150x70 см | від 4 984 грн. | 9 пропозицій | ||
Cersanit Lorena 160x70 см | від 5 466 грн. | 10 пропозицій | ||
Cersanit Lorena 170x70 см | від 5 863 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →