Змішувач Cersanit Mayo S951-013 (AATB1000135983)
Cersanit Mayo S951-013 Mayoбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Mayo S951-013
Усі ціни 19 →Cersanit Cersanit Mayo S951-013 | 3 234 грн. |
Кран у ванну одновентильний литий CERSANIT MAYO S951-013 хром латунь 00001 | 3 234 грн. |
Змішувач для ванни Cersanit Mayo (S951-013) | 3 234 грн. |
Cersanit Mayo S951-013 | 2 587 грн. |
Cersanit Cersanit Змішувач MAYO ванна/душ хром - S951-013 | 2 522 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →