Унітаз Cersanit Merida 031 K03-036
Фото 3 |
Cersanit Merida 031 K03-036 |
|
Унітаз може продаватися без сидіння з кришкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Merida 031 K03-036
Усі ціни 15 →Унітаз-компакт Cersanit Merida з бачком та кришкою (K03-036) K03-036 | 4 639 грн. |
Cersanit Cersanit Унітаз-компакт 484 MERIDA 031 кос злив,3/6,нижн підв+сид | 3 955 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit Merida (K03-036) | 4 209 грн. |
Компакт Cersanit 487 МERIDA 031 3/6 з кришкою поліпропілен ліфт 8694900302 | 3 881 грн. |
Компакт Cersanit 484 MERIDA МR031 3/6, низ., з кришкою дюропл 9937 | 4 209 грн. |
ще 10 пропозицій
anonim
9 червня 2021, 23:19
Реальные размеры #
Смотрел в Интернете размеры, противоречивая информация. Какая длина с бачком?
РекомендуємоПорівняти в таблиці →