Унітаз Cersanit Mille Clean On S701-453
Cersanit Mille Clean On S701-453 |
|
Гарантія від виробника 10 років.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Mille Clean On S701-453
Усі ціни 6 →Cersanit Cersanit Чаша підвісного унітазу B291 MILLE CLEAN ON+сид. SLIM дю | 5 817 грн. |
Унітаз підвісний безобідковий Cersanit Mille Clean On з сидінням Slim Soft | 5 990 грн. |
Унітаз підвісний Cersanit Mille Clean On з сидінням Slim (S701-453) | 6 189 грн. |
Чаша підвісного унітазу B291 MILLE CLEAN ON+сид. SLIM дюр пов.пад.легко з' | 6 128 грн. |
Унітаз підвісний CERSANIT Mille 291 CleanOn S701-453 із сидінням Soft Clos | 5 990 грн. |
Унітаз підвісний CET B291 Cersanit Mille CleanOn з дюропластовим Slim сиді | 6 498 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →