Ванна Cersanit Mito 160x70 см
Відео 1Фото 2 |
Cersanit Mito Red 160x70 TS301-004 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Mito 160x70 см
Усі ціни 12 →Ванна акрилова Cersanit Mito 160x70 TS301-004 | 5 209 грн. |
Ванна Cersanit Mito 160x70 см (TS301-004) TS301-004 | 5 709 грн. |
Cersanit MITO RED 160х70 | 5 823 грн. |
Cersanit Cersanit Mito Red 160x70 | 5 110 грн. |
Ванна акрилова Cersanit MITO RED 160х70 з ніжками (TS301-004) | 5 709 грн. |
ще 7 пропозицій
Купивши цю модель в іншому спеціалізованому магазині. Через три місяці експлуатації потріскався акрил навкруги сифону, жодних пошкоджень чи ударів не було. Написавши листа до виробника Церсаніт: спочатку проігнорували мову рішення не туди відправили. А рішення таке що мовляв сильно закручений металевий сифон - за фактом сифон пластиковий, жодним приладом не має силу закручення винта на сифоні представник церсаніт; написали можливо пошкодження. Можливо, але представника жодного не було! Чисто листом відфудболили. Крім того ванна на 1см коротша 139 см. Ніяких Коротка на 1 см. Потріскався акрил через три місяці експлуатації. Не професійний підхід відділу рекламацій Церсаніт. користуюся Cersanit Mito Red 140x70 TS301-003 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Cersanit Mito
Ціни на Cersanit Mito |
---|---|---|---|---|
Cersanit Mito 140x70 см | від 4 683 грн. | 11 пропозицій | ||
Cersanit Mito 150x70 см | від 4 881 грн. | 15 пропозицій | ||
Cersanit Mito 160x70 см | від 5 110 грн. | 13 пропозицій | ||
Cersanit Mito 170x70 см | від 4 305 грн. | 22 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →