Душовий набір Cersanit Modi S951-023
Фото 3 |
Cersanit Modi S951-023 |
|
Cersanit Turbo Air це додаткова аерація потоку води. З функцією Cersanit Easy Clean ви зможете швидко очистити наліт з душової насадки
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Modi S951-023
Усі ціни 17 →Душовий набір CERSANIT MODI S951-023 із шлангом 1500мм ручною лійкой 85мм | 1 089 грн. |
Душовий гарнітур Cersanit Modi (S951-023) S951-023 | 1 089 грн. |
Cersanit Cersanit Душ комплект MODI тримач 3реж хром - S951-023 | 870 грн. |
Cersanit Cersanit S951-023 MODI | 1 039 грн. |
Душевой гарнитур Cersanit Modi (S951-023) | 1 089 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →