Тумба під умивальник Cersanit Moduo 50 S801-230
Фото 9 |
Cersanit Moduo 50 S801-230 |
|
Ящики оснащені системою тихого закриття і всередині пофарбовані в сірий колір.
Тумба може продаватися без умивальника.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Moduo 50 S801-230
Усі ціни 18 →Тумба підвісна Cersanit Moduo 50 S801-219 CET B11 з раковиною 000020825 | 7 290 грн. |
Тумбочка із раковиною у ванну CERSANIT MODUO S801-230 49.4x62x39.7см підві | 8 929 грн. |
Cersanit Cersanit Шафка В11 MODUO+раковина 50, сіра - S801-219 | 6 698 грн. |
Комплект Cersanit B11 MODUO: шафка з умивальником MODUO 50 сірий (S801-219 | 8 929 грн. |
CET B11 MODUO шафка з умивальником MODUO 50 сіра 9694900304195429 | 8 279 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Cersanit Moduo 50 S801-230
Ціни на Cersanit Moduo 50 S801-230 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Moduo 50 S801-230 | від 6 416 грн. | 18 пропозицій | ||
Cersanit Moduo 60 S801-223 | від 5 675 грн. | 24 пропозиції | ||
Cersanit Moduo 80 S801-221 | від 9 008 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →