Тумба під умивальник Cersanit Moduo 60 K116-021
Фото 12 |
Cersanit Moduo 60 K116-021 59 см79 см |
|
Ящики оснащені системою безшумного закриття.
Умивальник купується окремо. Додатково комплектується стільницею
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Moduo 60 K116-021
Усі ціни 9 →Cersanit Cersanit Шафка MODUO 60 під стільницю, б/о для сифона, сіра - K11 | 5 523 грн. |
Тумба для умивальника Cersanit Moduo 55x44,7x59,5см білий (K116-021) | 6 889 грн. |
Шафка MODUO 60 під стільницю, б/о для сифона, біла Модель MODUO меблі K116 | 6 889 грн. |
Тумба під стільницю CERSANIT Moduo 60 K116-022 без отвору для сифона сіра | 5 524 грн. |
Cersanit Cersanit Шафка MODUO 60 під стільницю, б/о для сифона, біла - K11 | 5 210 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Cersanit Moduo 60 K116-021
Ціни на Cersanit Moduo 60 K116-021 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Moduo 60 K116-021 | від 5 210 грн. | 9 пропозицій | ||
Cersanit Moduo 80 S929-008 | від 6 373 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →