Тумба під умивальник Cersanit Moduo Slim 50 S801-229
Фото 7 |
Cersanit Moduo Slim 50 S801-229 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Moduo Slim 50 S801-229
Усі ціни 16 →Тумба підвісна Cersanit Moduo Slim 50 S801-228 СЕТ B03 з раковиною 0000214 | 6 805 грн. |
Cersanit Cersanit Шафка B02 MODUO SLIM+раковина 50, біла - S801-229 | 7 070 грн. |
Cersanit Cersanit MODUO 50 СЕТ B02 (UN509-040) UN509-040 | 7 569 грн. |
CET B03 MODUO SLIM шафка з умивальником MODUO SLIM 50 сіра 969490030419607 | 7 752 грн. |
Комплект Cersanit B02 MODUO SLIM: шафка з умивальником MODUO SLIM 50 біла | 8 299 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Cersanit Moduo Slim 50 S801-229
Ціни на Cersanit Moduo Slim 50 S801-229 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Moduo Slim 50 S801-229 | від 6 071 грн. | 16 пропозицій | ||
Cersanit Moduo Slim 60 S801-227 | від 6 530 грн. | 17 пропозицій | ||
Cersanit Moduo Slim 80 S801-225 | від 8 746 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →