Ванна Cersanit Nao 160x70 см (S301-243)
Фото 3 |
Cersanit Nao 160x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Nao 160x70 см
Усі ціни 8 →Ванна Cersanit Nao 160x70 см (S301-243) S301-243 | 5 814 грн. |
Cersanit Cersanit NAO 160x70 | 4 186 грн. |
Cersanit Cersanit Nao 160*70 S301-243 | 5 814 грн. |
Ванна акрилова Cersanit Nao 160x70см (S301-243) | 5 814 грн. |
Ванна ABS NAO 160х70+НІЖКИ ТИП 1 Модель NAO S301-243 | 5 367 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Cersanit Nao
Ціни на Cersanit Nao |
---|---|---|---|---|
Cersanit Nao 140x70 см | від 4 752 грн. | 6 пропозицій | ||
Cersanit Nao 150x70 см | від 4 930 грн. | 7 пропозицій | ||
Cersanit Nao 160x70 см | від 4 186 грн. | 8 пропозицій | ||
Cersanit Nao 170x70 см | від 4 432 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →