Умивальник Cersanit Ontario New 50 K669-001 500 мм
Фото 7 |
Cersanit Ontario New 50 K669-001 500 мм600 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Ontario New 50 K669-001 500 мм
Усі ціни 6 →Cersanit Cersanit Ontario New 50 (K669-001) K669-001 | 2 099 грн. |
Cersanit Cersanit Раковина ONTARIO NEW 50см, з/о меблів - K669-001 | 1 781 грн. |
Раковина Cersanit Ontario New 50 см (K669-001) K669-001 | 2 028 грн. |
Умивальник Cersanit ONTARIO NEW 50 з отвором для змішувача (K669-001) | 2 028 грн. |
Раковина CERSANIT Ontario New 50 K669-001 біла | 1 782 грн. |
Раковина CERSANIT Ontario New 50 K669-001 біла | 2 940 грн. |
Модификації Cersanit Ontario New 50 K669-001
Ціни на Cersanit Ontario New 50 K669-001 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Ontario New 50 K669-001 500 мм | від 1 781 грн. | 6 пропозицій | ||
Cersanit Ontario New 60 K669-002 600 мм | від 2 237 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →