Умивальник Cersanit Ontario New 60 K669-002 600 мм
Фото 5 |
Cersanit Ontario New 60 K669-002 500 мм600 мм |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Ontario New 60 K669-002 600 мм
Усі ціни 7 →Cersanit Cersanit ONTARIO NEW 60 K669-002 | 2 499 грн. |
Cersanit Cersanit Раковина ONTARIO NEW 60см, з/о меблів - K669-002-EX1/K66 | 2 237 грн. |
Умивальник врізний Cersanit Ontario 60x45см (K669-002) | 2 625 грн. |
Умивальник Cersanit ONTARIO NEW 60 з отвором для змішувача (K669-002) | 2 436 грн. |
Раковина ONTARIO NEW 60см, з/о меблева K669-002 | 2 625 грн. |
Раковина CERSANIT Ontario New 60 K669-002 біла | 2 625 грн. |
Умивальник врізний Cersanit Ontario 60x45см (K669-002) | 2 625 грн. |
Модификації Cersanit Ontario New 60 K669-002
Ціни на Cersanit Ontario New 60 K669-002 |
---|---|---|---|---|
Cersanit Ontario New 50 K669-001 500 мм | від 1 781 грн. | 6 пропозицій | ||
Cersanit Ontario New 60 K669-002 600 мм | від 2 237 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →