Унітаз Cersanit President K 08 K08-027
Фото 3 |
Cersanit President K 08 K08-027 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit President K 08 K08-027
Усі ціни 7 →Унітаз-компакт Cersanit PRESIDENT 29 011 (3/6) з кришкою поліпропілен (K08 | 3 849 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit President з сидінням (K08-177) | 3 489 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit President 768 3/6л | 3 849 грн. |
Унітаз-компакт CERSANIT- MITO PRESIDENT 768 011 3/6 K08-177 з бачком та си | 3 849 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit President PT011 з кришкою із поліпропілену | 3 729 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit President 768 011 3/6 л поліпропіленове сидіння з | 3 663 грн. |
Унітаз-компакт Cersanit President 768 3/6л | 3 849 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →