Умивальник Cersanit President P 45 S-UM-P45/1-w 445 мм
Фото 9 |
Cersanit President P 45 S-UM-P45/1-w |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit President P 45 S-UM-P45/1-w 445 мм
Усі ціни 15 →Cersanit Cersanit President 45 (K08-092) K08-092 | 969 грн. |
Cersanit Cersanit President 45 (K08-002) | 916 грн. |
Умивальник Cersanit President 45x35см (K08-092) | 1 009 грн. |
Раковина PRESIDENT 45см, з/о без коробки Модель PRESIDENT K08-092 | 1 009 грн. |
Умивальник Cersanit PRESIDENT 45 з отвором для змішувача (K08-094) | 969 грн. |
ще 10 пропозицій
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Модифікація моделі:
- арт. K08-001 — без отвору для змішувача
- арт. K08-002 — з отвором для змішувача
Модификації Cersanit President P 45 S-UM-P45/1-w
Ціни на Cersanit President P 45 S-UM-P45/1-w |
---|---|---|---|---|
Cersanit President P 45 S-UM-P45/1-w 445 мм | від 909 грн. | 15 пропозицій | ||
Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w 500 мм | від 1 035 грн. | 13 пропозицій | ||
Cersanit President P 55 S-UM-P55/1-w 550 мм | від 1 028 грн. | 20 пропозицій | ||
Cersanit President P 60 S-UM-P60/1-w 605 мм | від 1 099 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →