Умивальник Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w 500 мм (S-UM-P50/1-w)
Фото 9 |
Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w 500 мм
Усі ціни 13 →Cersanit Cersanit President 50 (K08-004) K08-004 | 1 089 грн. |
Раковина Cersanit President 50 см (K08-098) K08-098 | 1 189 грн. |
Cersanit Cersanit President 50 K08-004 | 1 076 грн. |
Раковина Cersanit President 50 см (K08-098) K08-098 | 1 110 грн. |
Раковина PRESIDENT 50см, з/о Модель PRESIDENT K08-098 | 1 189 грн. |
ще 8 пропозицій
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Додаткові функції і можливості умивальника Cersanit President P 50:
- Додатково комплектується п'єдесталом або напівп'єдесталом President (арт. K08-011 і K08-012)
- арт. K08-003 — без отвору для змішувача
- арт. K08-004 — з отвором для змішувача
Модификації Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w
Ціни на Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w |
---|---|---|---|---|
Cersanit President P 45 S-UM-P45/1-w 445 мм | від 909 грн. | 15 пропозицій | ||
Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w 500 мм | від 1 035 грн. | 13 пропозицій | ||
Cersanit President P 55 S-UM-P55/1-w 550 мм | від 1 028 грн. | 20 пропозицій | ||
Cersanit President P 60 S-UM-P60/1-w 605 мм | від 1 099 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →