Умивальник Cersanit President P 55 S-UM-P55/1-w 550 мм
Фото 9 |
Cersanit President P 55 S-UM-P55/1-w |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit President P 55 S-UM-P55/1-w 550 мм
Усі ціни 19 →Cersanit Cersanit President 55 (K08-007) K08-007 | 1 249 грн. |
Раковина Cersanit President 55 см (K08-101) K08-101 | 1 249 грн. |
Cersanit Cersanit President 55 K08-007 | 1 028 грн. |
Раковина Cersanit President 55x45см (CCWS1000428211) | 1 249 грн. |
Раковина Cersanit President 55 см (K08-101) K08-101 | 1 170 грн. |
ще 14 пропозицій
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Додаткові функції і можливості умивальника Cersanit President P 55:
- Додатково комплектується п'єдесталом або напівп'єдесталом President (арт. K08-011 і K08-012)
- арт. K08-005, K08-006 — без отвору для змішувача
- арт. K08-007, K08-008 — з отвором для змішувача
Модификації Cersanit President P 55 S-UM-P55/1-w
Ціни на Cersanit President P 55 S-UM-P55/1-w |
---|---|---|---|---|
Cersanit President P 45 S-UM-P45/1-w 445 мм | від 909 грн. | 14 пропозицій | ||
Cersanit President P 50 S-UM-P50/1-w 500 мм | від 1 035 грн. | 12 пропозицій | ||
Cersanit President P 55 S-UM-P55/1-w 550 мм | від 1 028 грн. | 19 пропозицій | ||
Cersanit President P 60 S-UM-P60/1-w 605 мм | від 1 099 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →