Пісуар Cersanit President P101 (K08-013)
Cersanit President P101 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit President P101
Усі ціни 7 →Пісуар підвісний Cersanit President (K08-013) K08-013 | 2 159 грн. |
Cersanit Cersanit Пісуар PRESIDENT Р101 верх. підв. без коробки - K08-013 | 1 799 грн. |
Пісуар підвісний CERSANIT President P101 білий із зовнішнім підводом води | 2 272 грн. |
Писсуар подвесной Cersanit President (K08-013) K08-013 | 1 899 грн. |
Пісуар Cersanit PRESIDENT P101 00001701022605 | 1 895 грн. |
Уринал (писсуар) Cersanit President P101 K08-013 021802 | 2 010 грн. |
Пісуар Cersanit President P101 (K08-013) | 1 899 грн. |
Додаткові функції і можливості пісуара Cersanit President P101:
- В комплекті болти для монтажу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →