Умивальник Cersanit Sigma K11-0013 320 мм
Фото 3 |
Cersanit Sigma K11-0013 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Sigma K11-0013 320 мм
Усі ціни 17 →Раковина підвісна Cersanit Sigma 35 см білий глянцевий K11-0013 000003485 | 1 117 грн. |
Cersanit Cersanit Sigma 32x32 K11-0013 | 1 242 грн. |
Раковина підвісна у ванну 365мм x 320мм CERSANIT SIGMA білий K11-0013 | 1 305 грн. |
Раковина Cersanit Sigma 32 (K11-0013) K11-0013 | 1 305 грн. |
Cersanit Cersanit Sigma K11-0013 | 1 050 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →