Ванна Cersanit Smart 170x80 см
Відео 2Фото 5 |
Cersanit Smart 170x80 S301-117 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Smart 170x80 см
Усі ціни 11 →Ванна акрилова Cersanit Smart 170x80 R S301-116 | 9 005 грн. |
Ванна Cersanit Smart 170x80 см ліва (S301-117) S301-117 | 10 017 грн. |
Cersanit Cersanit Smart 170х80 L | 8 389 грн. |
Cersanit Cersanit Smart 170*80 левая с креплением S301-117 | 10 017 грн. |
Ванна акрилова Cersanit Smart 170x80см ліва (S301-117) | 10 017 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →