Змішувач Cersanit Suaro S951-240
Cersanit Suaro S951-240 Suaroбез ручного душу |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Suaro S951-240
Усі ціни 23 →Cersanit Cersanit Suaro S951-240 | 3 249 грн. |
Кран для ванної одновентильний із коротким носиком CERSANIT SUARO S951-240 | 3 399 грн. |
Змішувач для ванни Cersanit SUARO (S951-240) S951-240 | 3 399 грн. |
Змішувач для ванни Cersanit Suaro (S951-240) | 3 399 грн. |
Смеситель для ванной и душа Cersanit Suaro S951-240 | 2 599 грн. |
ще 18 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →