Душовий піддон Cersanit Tako S204-002
Фото 4 |
Cersanit Tako S204-002 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Tako S204-002
Cersanit Cersanit Піддон TAKO 90х90х4, напівкруглий - S204-002 | 3 724 грн. |
Cersanit Cersanit Tako 90x4 (S204-002) S204-002 | 4 248 грн. |
Душовий піддон Cersanit Tako 90x90x4см (S204-002) | 4 399 грн. |
Душовий піддон CERSANIT Tako 90x90 S204-002 | 3 859 грн. |
Душовий піддон Cersanit Tako 90x90x4см (S204-002) | 4 399 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →