Набір змішувачів Cersanit Vero S601-126
Cersanit Vero S601-126 |
|
Ручний душ має 5 режимів. Довжина душового шланга 150 см.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cersanit Vero S601-126
Усі ціни 13 →Набір змішувачів для ванни Cersanit VERO (S601-126) S601-126 | 6 747 грн. |
Комплект змішувачів для ванни CERSANIT VERO B246 хром латунь 000021653 | 6 747 грн. |
Cersanit Cersanit Набір B246 Змішувач Vero раковина+Змішувач Vero ванна/ду | 5 124 грн. |
Cersanit Cersanit B246 Vero с душевым набором Senti 3В1 S601-126 | 6 747 грн. |
Набор смесителей для ванны Cersanit VERO (S601-126) S601-126 | 6 747 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →