Ванна Cersanit Virgo 120x70 см (S301-039)
Фото 9 | Товар застарів 2 960 грн. Об'єм (л): 120; Матеріал корпуса: акрил; Країна походження бренду: Польща; Габарити (мм): 1200x700x410; Глибина ванни (мм): 410; |
Cersanit Virgo 120x70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cersanit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cersanit.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cersanit Virgo
Ціни на Cersanit Virgo |
---|---|---|---|---|
Cersanit Virgo 150x75 см | від 6 198 грн. | 11 пропозицій | ||
Cersanit Virgo 160x75 см | від 6 278 грн. | 12 пропозицій | ||
Cersanit Virgo 170x75 см | від 7 088 грн. | 12 пропозицій | ||
Cersanit Virgo 180x80 см | від 8 998 грн. | 12 пропозицій | ||
Cersanit Virgo 190x90 см | від 10 359 грн. | 5 пропозицій |